هر آنچه از مراحل بعد از عمل می بایست بدانید

ویتامینی برای رشد مو E
فوریه 24, 2020
ریزش موی ارثی هورمونی
مارس 9, 2020

باید ها و نباید های بعد عمل

 
 
 
  1. کپسول ترنسید را آخرین روز عمل قطع کنید ولی استفاده از قرص سیپروفلو کساسین را به مدت 3 روز بعد از آخرین جلسه کاشت مو ادامه دهید.
  2. پس از اتمام دوره آنتی بیوتیک ها که 3 روز است، بعد از عمل توصیه می شود قرص تقویتی را به مدت 6 ماه مصرف کنید. (این دارو ویتامینه است هم موی خود و هم موی کاشت شده را تقویت می کند)
  3. از زمانی که به شما اجازه زیر دوش رفتن داده می شود و پوست سرتان خوب خیس شد با ملایمت و با ناخت به آرامی پوست های محل کاشت شده را بردارید. این کار را با آرامش و دقت فراوان انجام دهید.
  4. از آخرین جلسه کاشت تا یک ماه باید سرتان را با شامپو بچه بشوئید.
  5. توجه داشته باشید دوره کاشت مو و رسیدن به نتیجه مطلوب 4 الی 8 ماه زمان میرد به این صورت که: 3 الی 7 هفته بعد از آن رویش اصلی آغاز می شود توجه داشته باشید سیکل های قید شده در افراد مختلف یکسان نیست.
  6. ممکن است پس از پایان عمل کاشت، سر شما خصوصا محل کاشت شده جوش های چرکی بزند لطفا از دست کاری جوش ها با شستن سر خود در حمام با حوصله بر طرف می شود.
  7. التهاب، جوش، سوزش و سرخ بودن محل کاشت شده تا 6 ماه طبیعی است و به مرور زمان بهبود می یابد زیرا پوست در حال ترمیم خود است.
  8. توجه داشته باشید تا مدتی سر شما بی حس است و از برخورد با اشیا و یا سوار یا پیاده شدن از خودرو و غیر با سرتان پیشگیری نمایید. لطفا پس از گذشا 8 ماه به مرکز مراجعه نموده جهت بازدید از نتیجه کار.
  9. بعد از پایان یک ماه از آخرین مرحله کاشت، شسن سر با شامپو بچه قطع می شود و سر خود را با شامپویی طبق عادت گذشته می شستید، شستشو کنید.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی