پس از کاشت چه مدل مویی می توانیم داشته باشیم؟

چهار ویژگی مهم ابروی در کاشت ابرو
می 29, 2020
توصیه هایی برای اصلاح مو بعد از کاشت
جولای 7, 2020
 
 

هر مدل یا سبکی که مد نظر شماست!!! اگر پوست سرتان کاملا بهبود یافته است، خطر کنده شدن موهای پیوند شده بسیار پایین است. بسیاری از مردانی که پیوند مو انجام داده اند اغلب وقتی به آرایشگاه می روند می خواهند موهای خود را بتراشند که بدلیل ناهمسان بودن طول موهای خودشان با موهای پیوندی است. گزینۀ دیگر این است که مدلی انتخاب کنید که محل های اهداکننده را که هنوز در حال بهبودی و رشد هستند، بپوشاند

علاوه بر اصلاح مو، ممکن است شما مایل باشید از محصولات آرایشی مثل رنگ های شیمیایی یا درمان های حرارتی هم برای درست کردن همان مدل قدیمی خودتان استفاده کنید. با این وجود، مشابه با اصلاح مو توصیه می شود، برای این کار نیز 3 تا 4 هفته صبر کنید.

با خشک کردن مو، ناحیۀ پیوند ممکن است هنوز بی حس باشد و خطر سوختن وجود دارد چرا که گرمای بیش از حد می تواند به فولیکول های جدید آسیب وارد کند و اگر که در معرض گرمای طولانی قرار بگیرد احتمال سوختگی و آسیب به پوست سر نیز وجود دارد. علاوه بر این، فولیکول های مو در مراحل اولیه رشد ممکن است با محصولات شیمیایی و زیبایی حساس تر شوند، بنابرین احتمال دارد آن ها واکنش معکوسی به محصولات نشان بدهند.

اگر قصد رنگ کردن موهایتان را دارید، حداقل 4 هفته دست نگهدارید و قبل از انجام اینکار باید با پزشکتان مشورت کنید. حتی اگر یک رنگ را قبل استفاده کرده اید، برای اطمینان یک پچ تست  (آزمایش حساسیت) انجام دهید چرا که ممکن است فولیکول های جدید مو واکنش متفاوتی نسبت به رنگ نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فارسی